FÜR KINDER

Dla najmłodszych

Pokój dla dziecka- przytulnie i domowo

Wiszący fotel to świetne miejsce na relaks z dzieckiem i kołysanie go do snu. Gdy dziecko podrośnie, można zamienić fotelik na przykład na huśtawkę „ bocianie gniazdo” lub wiszący fotel z oparciem.

Tipi naszej produkcji  to dobry wybór na przytulną drzemkę lub gdy chcesz obserwować bawiące się dziecko. W ten sposób możesz wygodnie położyć się z dzieckiem blisko podłogi.  Opraw zdjęcia swojego malucha w kolaż zdjęć i stwórz bardzo osobistą fototapetę. Ramki także posiadamy w naszej ofercie.

Łóżko domek o tym marzy każde dziecko! Produkt będzie świetnie współgrać z  skandynawskim wnętrzem domu. Łóżeczko  wykonane jest z drewna a bezpieczeństwo pociech zapewniają dokładnie wyszlifowane deski z zaokrąglonymi krawędziami, a także umieszczony nisko stelaż łóżka.

Bramki ochronne

 Bramka ochronna dla dzieci gwarantuje pewne i stabilne mocowanie nawet przy potrząsaniu. Testowana bramka ochronna dla dzieci dostępna jest w różnych rozmiarach i w różnych kolorach. Z się automatycznie i zamyka się niezawodnie i może być zamontowana z zatrzaskiem po lewej lub prawej stronie w zależności od potrzeb.  Bramkę zabezpieczającą można montować z wierceniem lub bez wiercenia, przez co trwa to około 5 minut.

Coś do ogrodu

Piaskownica drewniana z ławeczkami

Piaskownica z naszej produkcji jest odporna na warunki atmosferyczne i wytrzymała piaskownica jest odpowiednim miejscem do zabawy dla Twoich dzieci. W piaskownicy dzieci znajdą wystarczająco dużo miejsca do kreatywnej zabawy, takiej jak budowanie zamków, robienie babek z piasku lubi pustynny rajd. Po otwarciu pokrywa tworzy dwie wygodne ławki. Kiedy nie jest używana, pokrywę można zamknąć aby chronić piasek przed niechcianą wilgocią.

Puzzle z pianki

Stworzenie bezpiecznych warunków, w których maluch może ćwiczyć nowe umiejętności to podstawowe zadanie rodziców , pomoże w tym mata wykonana z pianki. Stabilna mata, jest wystarczająco twarda, żeby dziecko mogło bez przeszkód ćwiczyć i nie zapadać się (w porównaniu np. do łóżka), a jednocześnie na tyle miękka, żeby zapewnić bezpieczeństwo w razie upadków, które są nieodzownym elementem procesu nauki np. chodzenia.